The White Maxi

September 15, 15:58

DSC_0207

Długo odwlekałam ten moment. Przejrzałam zdjęcia, rozwiązałam trzy Sudoku, obejrzałam odcinek Seksu w Wielkim Mieście, aż w końcu usiadłam przed białym prostokątem edytora tekstowego z migającym kursorem.
Jestem potwornie niewyspana. Nie wiem czy to dlatego, że M. wyjechał, i nagle moje łóżko stało się ogromne, czy może to nowe lustro zaburza feng shui w mojej sypialni. Nie mam nawet siły zrobić sobie kawy. Niepomalowane skrzynki czekają aż moje oczy otworzą się do końca, ale to już piąta godzina od kiedy wstałam z łóżka, a to jeszcze się nie stało. Chyba jednak za bardzo boję się, że już nie będzie tak ładnej pogody jak dzisiaj, a nie uśmiechają mi się prace malarskie w kurtce, czapce i rękawiczkach. Przy komodzie stoi jeszcze pomalowana na biało gałąź sięgająca sufitu, czekająca na przerobienie jej na wieszak biżuteryjny. W planach mam też pozbycie się wszystkich tkanin, z których wiem dobrze, że nic nie powstanie, tak samo jak i wszystkich ubrań, których już nie ubiorę. Chyba jednak pójdę zrobić tą kawę. W końcu podobno ten pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy…

I had been doing a lot of stuff just to postpone this moment. I’ve browsed all my photos, solved three Sudokus, watched one episode of Sex And The City… and here I am now, in front of my screen, with white blank page of text editor.

I’m terribly tired. I haven’t been sleeping well. I don’t know if it’s because of M.’s abscence and the huge size of my bed, or if the mirror is ruining my feng shui. I don’t even have enough energy to make myself a coffee. I’ve got so many things to do, like paiting the boxes, transforming white, ceiling-height branch into a jewelry hanger, or doing some general cleaning. I’d better go make that coffee… All in all they say that the first step is the hardest one.

dress – Tk Maxx
earrings – C&A

DSC_0345

DSC_0286

DSC_0275

DSC_0220

DSC_0335

DSC_0339

DSC_0260

DSC_0270

 

2 Comments
 • Gabi
  Posted at 20:52h, 16 September Reply

  Śliczna sukienka :)! Też tak mam często, że robię wszystko, żeby nie zacząć pisać. Później zabieram się i samo mi wpada do głowy… Albo i nie 😛

 • misskitin
  Posted at 21:37h, 18 September Reply

  Świetna sukienka i śliczna torebka :-) Cudowne masz włosy!
  Dziękuję za odwiedziny :-)

  Pozdrawiam :-)

Post A Comment