Poznajcie Kubę!

July 17, 18:46

13269329_647786642045808_2139491062_n

Znów minął bardzo długi czas, od kiedy ostatni raz pojawiłam się na blogu. Pochłonęło mnie bardzo wiele spraw, okres jesienno-zimowy przyniósł pewne, całkiem zasadnicze zmiany w moim życiu. 

Jak pisałam na facebooku, mam Wam kogoś do przedstawienia.

Oto Kuba. Moja dokładna kopia (chociaż z racji wieku to raczej ja jestem jego dokładną kopią), jeśli chodzi o zachowanie. Jeśli więc kiedyś spotkacie gdzieś dwójkę ludzi mówiących dokładnie te same rzeczy w tym samym czasie, zachowujących się jak dwa głupki, wiekiem przypominających raczej dzieci w piaskownicy – to jest spora szansa, że to my.

K. sam o sobie pisze w ten sposób:

Kuba, czyli geek pełną gębą. Miłośnik planszówek, komiksów i książek. Po uszy zakochany w M. Oprócz pasji do turlania kostką i grania w przygodówki i karcianki kolekcjonerskie, uwielbia gotować. Średnio przepada za grami ekonomicznymi, zdecydowanie bardziej woli zagłębiać się w fabuły gier przygodowych.

Zresztą ten opis będziecie mogli na stałe znaleźć w nowej zakładce “PLANSZÓWKI“. Skąd to się wzięło i co tam będzie? Jest to pierwsze dziecko moje i Kuby. Wzięło się ono z mojej odkrytej na nowo miłości do gier planszowych, oraz z jego długoletniego doświadczenia w tym temacie. Głównie będziecie tam mogli przeczytać recenzje gier, które będziemy dla Was pisać. Nie zabraknie jednak także relacji z konwentów, na które będziemy jeździć.

Także jak widzicie – trochę się zmieniło, a zmiany te dotyczą też bloga. Mam nadzieję, że być może choć garstkę z Was, moi drodzy czytelnicy uda mi się zarazić planszówkową pasją.

Again it’s been a very long time since I’ve written anything here. My time was consumed with a lot of quite important things and changes.

In the end, as I’ve written on facebook I’ve got someone to introduce to you. It’s Kuba, 4 years older copy of me. If you meet on the street two people acting in the exact same way, saying the same things – that may be us. 

K. is a huge fan of board games, but he’s more into adventure ones, when I’m in love with the economical. When he’s not playing board (or computer) games he likes to feed me very well. 

There’s a new tab on the blog, which is called “PLANSZÓWKI“. You will find there revievs of board games written by us or reports from convents  in which we’ll be taking part in. 

No Comments

Post A Comment