Morning Coffee

September 9, 17:37

DSC_0051

 

Dla mnie grafika na tej koszulce równie dobrze mogłaby zawierać wszystkie dni tygodnia. Kocham kawę – zawsze i wszędzie – ale rzeczywiście muszę przyznać, że ta poniedziałkowa jest mi chyba potrzebna najbardziej. Mimo wszystko jestem już od niej uzależniona mniej niż w czasach, kiedy myśl o nie wypiciu mojego porannego kubka kawy powodowała natychmiastowe uczucie zmęczenia.

Miałam taki etap w życiu, że uważałam “wszystko co męskie jest fajne”. Już się skończył, ale została mi po nim miłość do męskich T-shirtów (im większe tym lepsze!). Chociaż niektóre koszulki mają długość podobną do sukienki, to zawsze zakładam do nich shorty, żeby czuć się komfortowo. Taki zestaw optycznie wydłuża nogi, a oprócz tego jest wygodny. Bardzo wygodny.

Żeby nie było zbyt męsko założyłam okazały naszyjnik oraz ukochane okulary z ćwiekami, a korzystając z chorwackich upałów dołożyłam do tego górę od kostiumu kąpielowego. Czarny materiał z białymi napisami pasuje do koszulki, a ja od razu po jej zrzuceniu mogę wskoczyć do wody.

bluzka – Bershka
strój kąpielowy – Roxy

DSC_0026

DSC_0042

DSC_0027

DSC_0053

DSC_0055

DSC_0044ostre

DSC_0054

DSC_0058

1Comment
  • Sylwia Szewczyk
    Posted at 07:09h, 11 September Reply

    Dawno tu nie zaglądałam i już żałuję! Tyle pięknych postów mnie ominęło. Ale już nadrabiam zaległości :)
    Zdjęcia fenomenalne, a w koszulce się zakochałam!
    PS. ja bez kawy nie wychodzę z domu 😉

Post A Comment