Maroon on white rocks

August 21, 17:03

DSC_0098b

Już od bardzo dawna uważam, że jedną z najpiękniejszych scenerii świata są białe chorwackie skały. Nadmorska zieleń, błękitna woda, i czyste niebo tworzą niemal idealny krajobraz, w którym zdjęcia wychodzą magicznie. Nie jestem wielką fanką kolorowych ubrań – najlepiej czuję się w czarnym, ale mimo wszystko staram się do niego nie ograniczać.

Moim drugim ulubionym kolorem jest bordowy i na taką stylizację zdecydowałam się tym razem. I zwiewną spódnicę i koronkową bluzkę dorwałam w second handzie. Bordowa maxi najlepiej prezentuje się na wietrze, a koronkowa bluzka jest przewiewna i idealna na tak gorące lato jak to. Znalazłam ją w sklepie zaraz przed samym wyjazdem. Z racji tego, że zdjęcia były robione nad wodą zrezygnowałam z butów. Jeśli chodzi o biżuterię, to dłoń ozdobiłam złotą bransoletką, a uszy kolczykami z kryształkami.

Myślę, że stylizacja oparta na takiej spódnicy zrobi furorę nie tylko na plaży, ale też w mieście. Jest na tyle interesująca, że nie potrzeba wiele dodatków, żeby całość wyglądała ciekawie. Bardzo lubię takie stroje, które same w sobie powodują „efekt wow”.

DSC_0083a

DSC_0070b

DSC_0092a

DSC_0105A

DSC_0134a

DSC_0153a

DSC_0156a

1Comment
  • Sylwia Szewczyk
    Posted at 18:12h, 24 August Reply

    Przepiekne zdjęcia! Nie mogę oderwać wzroku od Ciebie :)

Post A Comment