Gold & Leather

October 7, 17:47

dsc_0616

Tak jak obiecywałam – post ze stylizacją z koncertu, na który ostatnio wybraliśmy się całą rodziną.

Aktualnie “cała rodzina” to ja, Kuba, mama i tata. Byliśmy na koncercie Lecha Janerki. Od dziecka tato zabierał mnie na jego występy i zawsze staram się na nich bywać. Bardzo lubię jego muzykę, ale zdecydowanie wolę słuchać go na żywo, niż z płyt CD.

To, co też bardzo lubię w jego koncertach to podejście ludzi. Oni przychodzą posłuchać muzyki, a nie porobić zdjęcia i nakręcić filmiki na snapchata. Oczywiście. Można zrobić kilka zdjęć, na pamiątkę. Ale kiedy jakiś czas temu byłam na koncercie Korteza pół sali rejestrowało wszystko na swoich smartfonach. Nie rozumiem tego, dlatego rewelacyjnie czuję się na występach Janerki, gdzie jestem jedną z najmłodszych osób na widowni.

P.S. Ten kot miał taki wyraz na mordce, że musiałam zrobić mu kilka zdjęć.

As I promised – post with the gig outfit. Lately we (me, Kuba, mom, dad) went to a gig of one of the polish artists – Lech Janerka. Since I was a child I was going with my dad to see and listen to Lech, and now I’m trying not to miss any of his performances.  

The thing I love about Lech’s audience is that people come there to listen to music not to take photos or record every second on snapchat as they do on other gigs. I don’t get it. Ok, let’s take a photo or two to have a souvenir, but do not exaggerate. I don’t get it, so I feel perfectly fine on Lech’s gigs, where I’m one of the youngest…

P.S. Look in the eyes of this cat…

wearing:

skirt – Reserved
jacket – Mohito
T-shirt – Cropp

dsc_0617dsc_0608dsc_0614dsc_0604dsc_0620dsc_0629dsc_0628dsc_0630dsc_0624a

1Comment
  • Goś
    Posted at 20:10h, 07 October Reply

    koteł!!! <3 Chcem

Post A Comment