Feeling Cozy

October 17, 13:09

DSC_0027a

Jest wtorek wieczór. Słucham polskiej muzyki, grzeję się pod cieplutkim kocem i wdycham zapach cynamonowego wosku z kominka. Już od dawna nie pisałam – to wszystko przez remont mojego pokoju, który zamiast planowanych dwóch dni rozciągnął się na całe dziesięć. Wszystko było białe, zapylone i brudne. Rano wstawałam do malowania mebli i ścian, kładłam się spać zupełnie wykończona. Co do efektów – zaskoczyły nawet mnie. Niestety nie zrobiłam zdjęć “przed”, ale na pewno niedługo pokażę Wam jak wygląda teraz. Brakuje mi jeszcze tylko antyramy na ukochany plakat z festiwalu snowboardowego i wydruku mojej grafiki, z nimi wszystko będzie piękne.

It’s It’s Tuesday evening. I’m currenty: listening to polish music, lying in my bed under my super warm blanket and smelling the cinnamon scent of my brand new autumn wax. I haven’t been writing for a long time, because my room was getting a make-over. I thought it would take a few days, but it lasted for ten. Everything was white and dusty. I was getting up early to and paint the furniture, and in the evening I was was so tired, that I was fallling asleep as soon as my head has touched the pillow. Unfortunately I don’t have any “before” photos, but I will surely show you how it looks like now.

wearing:
sweater – sh
skirt – H&M
T-shirt – medicine

DSC_0047a

DSC_0061a

DSC_0020a

DSC_0024a

DSC_0070a

DSC_0102a

DSC_0113a

DSC_0110a

 

1Comment
  • Karolina | Definiuję blog
    Posted at 21:22h, 18 October Reply

    Ach jakie cudne zdjęcia *.*

    Podziwiam Cię, że sama podjęłaś się remontu, ja mam dwie lewe ręce do tego typu spraw i na pewno efekty u mnie wyglądały by dużo gorzej niż przed całym przedsięwzięciem 😉 Czekam w takim razie na zdjęcia, bo oglądanie wnętrz w jesienne wieczory to jest zdecydowanie to :)

Post A Comment