Drewniana skrzynka | Inspiracje DIY

August 23, 17:51

Paint-Stick-Basket-Project-Opener-Photo1-518x600

Jak już wcześniej pisałam – jestem wielką fanką wszelkiej maści projektów DIY. Już od dłuższego czasu szukałam drewnianych skrzynek, a wczoraj, w przypływie zwątpienia kupiłam nawet deski, żeby taką zbudować. Dzisiaj spontanicznie, i bez większych planów wybraliśmy się z M na Młyn (targ staroci, śmieci, antyków, ubrań z drugiej ręki, i wszystkiego, czego dusza zapragnie). Bardzo lubię tam chodzić w niedzielne poranki, i oglądać rupiecie skarby. Kiedyś ceny były zdecydowane niższe, teraz sprzedawcy uważają się za samozwańczych łowców unikatów, i rzucają często niezrozumiałymi dla mnie cyframi.

Bardzo zaskoczył mnie fakt, że rzeczywiście udało mi się znaleźć coś, czego szukałam, i to w tak okazjonalnej cenie. Za całe 18zł udało mi się kupić 3 spore, drewniane skrzynki, w bardzo dobrym stanie. Teraz stoją na podłodze, i czekają aż się nimi zajmę. Nie jestem do końca pewna, co z nich będzie, bo mam sporo pomysłów, a nie chcę robić nic pochopnie.

Jesteście ciekawi co można wyczarować z takich skrzynek? Zostawiam Wam całkiem sporo projektów, może się na któryś skusicie? 😉

storage_crate_hero

<link>

how-to-make-an-ottoman-new1

<link>

rtaImage

<link>

Paint-Stick-Basket-Project-Opener-Photo1-518x600

<link>

stueogutestue 039 (846x1280)

<link>

cat bed crate 1

<link>

1Comment
  • Sylwia Szewczyk
    Posted at 17:56h, 24 August Reply

    Cudowne rzeczy można z nich wyczarować. Sama uwielbiam takie DIY. Właśnie opublokowałam post z meblami z palet :) Zapraszam :)

Post A Comment